Virtuves iekārtas iecienītākās krāsas | Albero Mēbeles | Blogs
01
Feb

Virtuves iekārtas iecienītākās krāsas

Kad tiek plānots jauns interjera dizains un mēbeles tai skaitā, tad zinām, ka krāsas ir jāizvēlas gudri. Sākotnēji liekas, ka veikt izvēli ir vienkārši un ātri – viena vai pāris  krāsas mājokļa sienām un cita krāsa mēbelēm, jo visdrīzāk mēs izvēlamies tos toņus, kas mums patīk un uz kuriem vēlamies skatīties ikdienā. Daudzos gadījumos iznākums priecē un izvēlētās krāsas “sadzīvo” labi, bet vairumā gadījumu ir vērts izpētīt profesionāļu ieteiktās krāsu kombinācijas, kas saliktas kopā izskatīsies lieliski un galā būsiet ieguvuši modernu, saskanīgu interjeru.

Esam pamanījuši, ka pasūtot virtuves mēbeles pēc individuāla pasūtījuma, klientiem piemīt tendence izvēlēties līdzīgas krāsas atkal un atkal, kas savukārt mums ļauj izveidot TOP 3 populārāko toņu sarakstu un aprakstīt to nozīmi mājoklī.

Baltā krāsa

Līdera pozīciju pārliecinoši ieņem baltā krāsa. Gadu laikā esam uzstādījuši neskaitāmas baltas virtuves iekārtas – gan modernā, gan klasiskā jeb skandināvu stilā. Baltas mēbeles vienmēr izskatās labi un piestāv citām krāsām interjerā visā mājā. Baltā krāsa simbolizē tīrību, svaigumu, mieru un neitralitāti telpās, tā ir lieliska fona krāsa, kas izceļ citus toņus. Tāpat tā rada ilūziju par plašumu un apjomu. Piemēram, baltas sienas pārvērš mazas telpas vizuāli lielākās, bet baltas mēbeles kļūst šķietami augstākas un platākas, kā tās realitātē ir. Tāpēc, ja jums ir maza telpa atvēlēta jaunām mēbelēm, ar balto krāsu Jūs viennozīmīgi uzvarēsiet.  Baltas priekšnama mēbeles radīs viesmīlības un kopuma sajūtu, baltā krāsa vannas istabā – tīrību un svaigumu, balta virtuve – gaišu vietu, kurā pavadīt laiku kopā ar sev tuvajiem vai draugu kompanijā un jautrās sarunās.

Balta virtuves iekārta | Albero Mēbeles
Balta virtuves iekārta Mārupē | Albero Mēbeles

Pelēkā krāsa

Otro vietu mūsu TOPā ieņem pelēkā krāsa, kas ir praktiska, bet vienlaikus arī izsmalcināta un eleganta. Šī krāsa labi sader ar jebkuru citu spilgtu krāsu vai raibu akcentu interjerā, tā atsvaidzina un papildina pārējos toņus. Pelēkā ir krāsa, kuru jāmāk sabalansēt, tiklīdz tās ir pārāk daudz, tā kļūst garlaicīga, tumša un neizteiksmīga, pat depresīva. Tāpat ir jāmāk izvēlēties īsto pelēkā nokrāsu – tā var būt gaišāka vai tumšāka, dzeltenīgāka u.tml. Plānojot jaunas virtuves mēbeles, klientam tiek prezentēti materiālu krāsu paraugi, kas palīdz izvēlēties. Virtuves iekārtās pelēko krāsu var kombinēt ar baltu, citas nokrāsas pelēko, melnu, zaļu, dzeltenu, brūnu krāsu vai koku. Iespēju tik tiešām ir daudz.

Virtuve iecienītajā pelēkajā krāsā | Albero Mēbeles
Virtuves dizains iecienītajā pelēkajā krāsā | Albero Mēbeles

Zaļā krāsa

Noteikti nebūsiet pārsteigti, ka iecienītāko mēbeļu krāsu sarakstā ir arī zaļā. Tā simbolizē dabu, dzīvību, mieru, rosina radošumu un uzlabo garastāvokli. Katru dienu brokastot un vakariņot virtuvē, kurā ierīkotas mēbeles zaļā krāsā, kas rada uzmundrinošu un dzīvu noskaņu, bet vakaros – relaksējošu?! Kāpēc ne! Labākais veids, kā izmantot zaļo toni jūsu interjerā, ir apvienot to ar citām krāsām vai izmantot kā akcenta krāsu dažās virtuves iekārtas daļās. Zaļa krāsa virtuvē ļoti labi izskatās apvienojumā ar melnu, baltu vai brūnu krāsu. Materiālu paraugu kolekcijās varat izvēlēties nokrāsu no dabīgi zaļā, laima spilgtā līdz zilganzaļajiem toņiem.

Virtuves mēbeles ar zaļganzilām fasādēm | Albero Mēbeles
Virtuves mēbeles ar zaļganzilu akcentu fasādēs | Albero Mēbeles

Lai arī kādas būtu augstāk minētās biežāk izvēlētās iebūvējamo mēbeļu fasāžu krāsas, pasūtot jaunas virtuves vai citas mēbeles, atgādināsim – katram klientam ir iespēja realizēt savus sapņus un izvēlēties pilnīgi citas krāsas. Tādas, kas liek justies labi un ērti, neskatoties uz vispārējām interjera modes tendencēm. Mums ir svarīgi, lai klienti ir apmierināti ar savu izvēli un priecājas par gala rezultātu! Tāpēc, pasūtot virtuves iekārtas, droši izskatiet krāsu paraugus un kombinējiet mīļākās krāsas, līdz rezultāts priecē!