Mūsu Komanda

Pieredzējuši & savu darbu mīloši profesionāļi


Uzklausīsim Jūsu vēlmes, ieteiksim Jūsu telpai piemērotāko un izdevīgāko mēbeļu risinājumu un pārvērtīsim skaistus maketus realitātē. Mēbeļu projekts sāk elpot brīdī, kad mūsu dizainers ierodas pie klienta, iepazīst telpu, kurā plānots uzstādīt jaunās mēbeles, un izprot klienta vēlmju un ideju lidojumu. Top zīmējums, kurā apvienojas dizains, estētika un praktiskums. Mūsu klienti zina, ka mēbeļu cena ir atkarīga no pašu izvēlētā materiāla un furnitūras, kā arī plānotajiem mēbeļu izmēriem. Tāpēc vienmēr pielāgojamies ikviena klienta iecerētajam jauno mēbeļu budžetam.

ATTĀLUMS MUMS NAV ŠĶĒRSLIS

Izbraucam un strādājam visā Latvijas teritorijā, gan ārpus tās robežām, jo mums katrs klients ir svarīgs. Mēbeļu projektus realizējam ciešā sadarbībā ar labākajiem materiālu un furnitūras sagādātājiem Latvijā. Spējam saviem klientiem piedāvāt plašas materiālu un krāsu kolekcijas, kā arī bezgalīgi plašu furnitūras klāstu. Esam pārliecināti par izejmateriālu kvalitāti un īstenoto projektu izturību un spēju kalpot un priecēt vēl gadiem ilgi.

Esam daudzveidīgi – ražojam virtuves mēbeles, iebūvējamos skapjus ar bīdāmām sistēmām un ne tikai, viesistabas, bērnistabas un vannas istabas korpusu mēbeles pēc pasūtījuma. Labprāt palīdzam iekārtot ofisa telpas ar funkcionālām un vienlaikus modernām mēbelēm.

KO SAKA KLIENTI

Rakstīt | Писать
Droši jautā vai pasūti mēbeles!
Powered by