Apgaismojums iebūvējamā virtuvē | Albero Virtuves
11
Mai

Padomi apgaismojuma ierīkošanai virtuves mēbelēs

Integrēti gaismas ķermeņi mēbelēs ir tikpat svarīgi kā apgaismojums visās telpās mājoklī. Mūsdienās, iestrādājot apgaismojumu dažādās mēbeļu projekta daļās, var radīt telpiskas izmaiņas un, protams, atvieglot sev dzīvi. Gaismas un ēnu mijiedarbībā rodas īpaša atmosfēra apkārtējā vidē, jo īpaši tumšajā dienas laikā. Lai arī primārā gaismekļu funkcija ir izgaismot lietas un telpas, atvieglojot slodzi acīm, dekoratīvā nozīme nav mazāk svarīga. Piemēram, ar gaismas spēli un mēbelēm var raisīt bērnu iztēli bērnistabā. Jaunā virtuves iekārtā izgaismo darba virsmu raitākai ēst gatavošanai.  Ja atstāj ieslēgtu tikai to gaismas avotu, kas iestrādāts virtuves augšējos plauktos, tiek radīta mājīga un silta sajūta telpā.

Virtuves mēbeles | LED lentu iestrāde

Pēc individuāla pasūtījuma ražotās virtuves mēbelēs ir iespējams iestrādāt 3 dažādu tonalitāšu LED lentes – silts, auksts, dienas apgaismojums. Parasti to iefrēzē vai ielīmē augšējos plauktos visā garumā. Tāpat var izgaismot atsevišķus atvērtus vai slēgtus plauktus, piešķirot citu “raksturu” mēbelēm. LED apgaismojumu aktivizē cilvēka kustība sensora rajonā vai arī vecais labais pieskāriens slēdzim. Nedrīkst aizmirst, ka pastāv iespēja ierīkot gaismu arī atvilktnēs, kas ieslēdzas, pavelkot atvilktni vaļā. Ļoti ērts risinājums, jo īpaši tad, ja atvilktnē tiek glabāti daudz un sīki priekšmeti. Apgaismojums palīdzēs tos šķirot un atrast nepieciešamo. Mūsu iecienītie Austrijas furnitūras ražotāji BLUM nodrošina nepieciešamās atvilktņu sistēmas ar integrētu apgaismojuma funkciju dažādām iebūvējamo mēbeļu daļām.

Virtuves mēbeles ar ierīkotu apgaismojumu | Albero Mēbeles

Virtuves un citās mēbelēs pēc individuāla pasūtījuma ir iespējams ietvert dažādas formas, stila un krāsas gaismekļus, pielāgojot tos kopējam projekta stilam un noskaņojumam. Tas var būt ļoti moderns un futūristisks, klasisks un pat vecmodīgs, ja klientam ir tāda vēlme. Apgaismojums ir vieta pasūtītāja fantāzijas izpausmei, plānojot, kur to izvietot un kā, cik augstu vai zemu, cik spilgtu vai blāvu. Mums, mēbeļu ražotājiem, atliek tikai konsultēt par labākajiem izpildījuma variantiem un realizēt klientu idejas.

Apgaismojums iebūvējamā skapī

Šodien ļoti noderīgi ir ierīkot apgaismojumu iebūvējamos skapjos. Tiklīdz durvis tiek atvērtas vai atbīdītas, tā gaisma ieslēdzas un izgaismo visu skapja saturu. Daiļā dzimuma pārstāvēm jo īpaši patīk šī iespēja, jo tik ļoti palīdz operatīvi atrast lietas, ko tumšos plauktos vai atvilktnēs tik ātri nesataustītu. Arī bērnistabas skapī, ierīkojot apgaismojumu, tiek atvieglota jaunās paaudzes dzīve un ieaudzināta patstāvība, ļaujot pašiem ātri atrast un izvēlēties sev apģērbu vai apavus.

Iebūvējamie skapji ar ierīkotu LED apgaismojumu | Albero Mēbeles

Sekojiet profesionāļu ieteikumiem un ierīkojiet apgaismojumu virtuves mēbelēs, guļamistabas, bērnistabas un priekštelpas skapjos. Tādā veidā jūs piedosiet mirdzumu un modernu izskatu jaunajai mēbelei, kā arī ieviesīsiet sev praktisku papildinājumu  ikdienā. Ja arī Jums ir radušies jautājumi par savu esošo vai nākotnes projektu, sazinaties ar mums.