Dāvana – virtuves mēbeles

  • SĀKUMS
  • /
  • /
  • Dāvana – virtuves mēbeles

Dāvana mammai – sapņu virtuve

FasādesBalts akrils
VirsmaMasīvkoks, ozols
FurnitūraBLUM
VietaRēzekne
Cena4000 EUR
DizainsMINLU

Viena no pagājušā gada virtuvēm pēc individuāla pasūtījuma bija bērnu dāvana mammai. Nav šaubu, ka šī dāvana tika sirsnīgi novērtēta un šobrīd jau ir “iedzīvojusies” vecāku mājās. Virtuves iekārtas sienas un grīdas skapīšu fasādes ražotas no sniega balta glancētā akrila, bet svarīgs mēbeļu komplekta akcents ir īsta desmitgadīga ozola darba virsma, kas ir lakota un padarīta īpaši izturīga. Sienu klāj balts HPL panelis, kas saglabā līdzsvaru starp abiem izmantotajiem materiāliem un nevienam no tiem neliek nobālēt. Sienas skapīšos iebūvētais LED apgaismojums ļauj tumšos vakaros izbaudīt īpaši romantisku un siltu atmosfēru virtuvē un izgaismo darbošanos uz masīvkoka virsmas. Virtuves tehnikas un rokturu melnā krāsa lieliski papildina un atsvaidzina kopīgo virtuves iekārtas dizainu. Lai praktiski un gudri izmantotu ikvienu centimetru telpā, darba virsmā ir iestrādātas elektrības kontaktligzdas, kas izbīdās, ja nospiež uz to korpusa malas pogas.

Redzot emocijas, ko bērni mātei sagādāja, uzdāvinot jaunas virtuves mēbeles, varam apgalvot – ja kādreiz aptrūkst ideju, ko dāvināt sev tuvam cilvēkam, mēbeles ir lieliska opcija, kas priecēs saņēmēju gadiem ilgi.

JŪS IZSAPŅOJAT – MĒS REALIZĒJAM

Sazinieties ar mums, ja arī Jūs savā mājvietā vēlaties uzstādīt virtuves mēbeles pēc individuāla pasūtījuma. Zvaniet +371 29 444 314 vai sūtiet ziņu uz info@alberomebeles.lv 

Share:

Rakstīt | Писать
Droši jautā vai pasūti mēbeles!
Powered by