Iebūvējamā virtuve Baltozolos

  • SĀKUMS
  • /
  • /
  • Iebūvējamā virtuve Baltozolos

Virtuve Baltozolos

FasādesLamināts
PlauktiMetāls, lamināts
FurnitūraBlum
Vieta“Baltozoli” projekta dzīvoklis

Virtuve izteiktā skandināvu stilā ar atvērtiem plauktiem melnos metāla ietvaros, kas labi saskan ar citiem šādas krāsas elementiem mēbeļu projektā – virtuves tehniku un grīdas skapīšu rokturiem. Veiksmīgi izmantota plašā virtuves telpa, izvietojot jaunās virtuves mēbeles vairākos blokos pie 3 sienām. Fasādes darinātas no gaiša lamināta, bet atvērtie plaukti no lamināta ar koka tekstūru, kas lieliski iederas industriālā paveida dzīvokļa interjerā, kur ierasto ķieģeļu sienu aizvieto smalkās sienas flīzes. Plauktos ideāla vieta dekoratīvām interjera detaļām un telpaugiem.
Ja telpa ir pietiekoši plata, noteikti iesakam eksperimentēt ar interesantiem plauktiem virtuves iekārtā. Ienesiet savā mājoklī dažādas ģeometriskās formas, pievienojiet izaicinošas un telpu atsvaidzinošas krāsas plauktiem, iedvesmojieties no pasaules prakses un kombinējiet dažādus materiālus un tekstūras.

JŪS IZSAPŅOJAT – MĒS REALIZĒJAM

Sazinieties ar mums, ja arī Jūs savā mājvietā vēlaties uzstādīt virtuves mēbeles pēc individuāla pasūtījuma. Zvaniet +371 29 444 314 vai sūtiet ziņu uz info@alberomebeles.lv 

Share:

Rakstīt | Писать
Droši jautā vai pasūti mēbeles!
Powered by