LED apgaismojums skapī – moderni un ērti

  • SĀKUMS
  • /
  • /
  • LED apgaismojums skapī – moderni un ērti
Iebūvējamais skapis guļamistabā ar spoguli
Iebūvējamais drēbju skapis | Albero Mēbeles

LED apgaismojums drēbju skapī – ērti un moderni

DurvisBīdāmās sistēmas
MateriālsAkrils, lamināts
VietaDzīvoklis projektā “Baltozoli”

Ar iebūvētu drēbju skapi jūs varat efektīvi iekārtot jebkuru telpu. Pielāgots iebūvējamais skapis lieliski integrēsies mājoklī un nodrošinās mantu uzglabāšanas vietu. Katrs mūsu klients var pasūtīt mēbeles pēc individuāliem izmēriem un formām, no dažādu krāsu un faktūru materiāliem, ar augstas kvalitātes furnitūru. Pastāv plašas skapja durvju, iekšējo atvilktņu, drēbju pakaramo, veļas grozu izvēles iespējas, kas palīdzēs ērti sakārtot visas lietas. Mūsu interjera dizaineri būs priecīgi palīdzēt izplānot skapja!

Plaša un gaiša dzīvokļa īpašnieki izvēlējās iebūvēt vienu no skapjiem stūrī pie guļamistabas durvīm. Tas ražots no balta akrila, bet durvīs iestrādāti lieli spoguļi ar melniem durvju profiliem akcentam. Lai būtu īpaši ērti lietot skapi, kurā glabāsies apģērbs un citas nepieciešamās lietas, plauktos iestrādāts LED apgaismojums. Spoguļa attēlā redzams Albero Mēbeles ražotais TV plaukts no balta un melna akrila. Svarīgi piebilst, ka visa mājokļa interjera dizainā dominē baltā un melnā krāsa.

IEBŪVĒJAMĀS MĒBELES ARĪ JŪSU MĀJOKLIM

Sazinieties ar mums, ja arī Jūs savā mājā vēlaties uzstādīt iebūvējamos skapjus pēc individuāla pasūtījuma. Zvaniet +371 29 444 314 vai sūtiet ziņu uz info@alberomebeles.lv 

Share:

Rakstīt | Писать
Droši jautā vai pasūti mēbeles!
Powered by