Krāsu spēle virtuvē

Klientiem, kas nebaidās no skaistām krāsu kombinācijām

FasādesKrāsots un pulēts MDF
VirsmaLamināts
FurnitūraBLUM
VietaDzīvoklis projektā “Bonava”
DizainsFullhouse

Pinterest kolekciju cienīga virtuve pēc individuāla pasūtījuma jaunajā Bonavas daudzdzīvokļu projektā Rīgā. Sienas skapīšu fasādes izgatavotas no krāsota, pulēta MDF klientu izvēlētajā tonī, bet iebūvētās virtuves grīdas skapīšu fasādēs izmantotais materiāls ir pieskaņots lamināts, kas turklāt saskan ar durvju krāsu un materiālu visā jaunajā mājoklī. Vai pamanījāt, kā iebūvējamā ledusskapja siena nemanāmi ieslīd priekšnama daļā? Virtuves mēbeļu darba virsma izgatavota no izturīga lamināta tumša betona nokrāsā, ko ar sienas skapīšiem savieno moderna siena ar baltām flīzēm skandināvu stilā. Šajā mēbeļu projektā iestrādāta augstvērtīga furnitūra no Austrijas ražotāja Blum: augšējo skapīšu fasāžu pacelšanas mehānismi, ORGA-LINE nažu un dakšu turētājs, vertikālais grozs-atvilktne. Virtuves dizainu veiksmīgi papildina Šveices uzņēmuma Franke izlietne un maisītājs, kā arī no Dānijas atceļojušie grīdas skapīšu rokturi.

Šī virtuves iekārta ir īsts pierādījums tam, ka nav jābaidās vai jākautrējas eksperimentēt ar dažādu krāsu un materiālu salikumiem, jo rezultāts var būt satriecošs.

JŪS IZSAPŅOJAT – MĒS REALIZĒJAM

Sazinieties ar mums, ja arī Jūs savā mājvietā vēlaties uzstādīt virtuves mēbeles pēc individuāla pasūtījuma. Zvaniet +371 29 444 314 vai sūtiet ziņu uz info@alberomebeles.lv 

Share:

Rakstīt | Писать
Droši jautā vai pasūti mēbeles!
Powered by