Melnbaltā koncepta virtuve

  • SĀKUMS
  • /
  • /
  • Melnbaltā koncepta virtuve

Melnbaltā koncepta virtuve

FasādesGlancēts akrils
VirsmaLamināts
FurnitūraBLUM
VietaDzīvoklis projektā “Baltozoli”
DatumsFebruāris, 2019

Jaunā un mūsdienīgā daudzdzīvokļu ēkā Baltozoli Albero Mēbeles komanda īstenoja klienta melnbalto interjera dizaina sapni. Kad sāk rasties idejas par elegantu sava mājokļa iekārtojumu, nekas nevar būt piemērotāks par melno un balto krāsu galvenajā lomā. Svarīgi ir pareizi izplānot krāsu proporcijas un izkārtojumu. Šim klientam jau bija skaidra vīzija, kāda būs ģimenes jaunā virtuve, mums atlika to tikai realizēt!

Virtuves skapīšu fasādes veidotas no melna un balta glancēta akrila materiāla. Sienas skapīšos proporcionāli vienādi integrētas abas galvenās šī mēbeļu projekta krāsas, savukārt, grīdas skapīšu fasādes un lete izstrādāta no balta akrila. Ogles melnā darba virsma veidota no lamināta. Urban industrial stila noskaņu šajā virtuvē piedod brīvi stāvošais nosūcējs un ledusskapis melnā krāsā. Kā papildinājums interesantajiem gaismas avotiem virtuves telpas griestos, kalpo sienas skapīšos iebūvētais LED lentes apgaismojums. Protams, neiztika bez BLUM furnitūras un grīdas skapīšu ērtiem iefrēzētiem rokturiem.

JŪS IZSAPŅOJAT – MĒS REALIZĒJAM

Sazinieties ar mums, ja arī Jūs savā mājvietā vēlaties uzstādīt virtuves mēbeles pēc individuāla pasūtījuma. Zvaniet +371 29 444 314 vai sūtiet ziņu uz info@alberomebeles.lv 

Share:

Rakstīt | Писать
Droši jautā vai pasūti mēbeles!
Powered by