Modē pelēkais Supermatt un koka tekstūra

  • SĀKUMS
  • /
  • /
  • Modē pelēkais Supermatt un koka tekstūra

Piesātināti pelēka virtuves iekārta

FasādesPelēks Supermatt akrils
SienaHPL panelis
VirsmaEgger lamināts
FurnitūraBlum
VietaTrebū Home projekta dzīvoklis

Šī jaunā dzīvokļa un mūsu uzstādītās virtuves saimnieks pilnīgi noteikti gatavs uzņemt viesus! Mēbeļu projektā dominē šobrīd populārais tumši pelēkais tonis savienojumā ar koka tekstūras motīviem darba virsmā, sienas panelī un letē.

Fasādes izgatavotas no pelēka Supermatt akrila. Tās lieliski piestāv vācu ražotāja EGGER darba virsmai un pieskaņotajam HPL sienas panelim ar koka tekstūru. Šajā virtuvē sienas skapīšu durvis ir vai nu paceļamas uz augšu ar Blum Aventos mehānismiem, vai atveramas ar Tip-on mehānismiem, vienkārši piespiežot fasādi. Lai durvis atkal aizvērtu, atliek tikai uzspiest. Grīdas skapīšu un atvilktņu atvēršanai kalpo iefrēzētie rokturi – vienkārši un gaumīgi.

EGGER darba virsmas ir kvalitatīvs materiāls, jo īpaši atlasīts, iederas jebkurā mēbeļu dizaina projektā un nodrošina augstu izturību pret triecieniem, šķidrumiem un ķīmiskām vielām.

JŪS IZSAPŅOJAT – MĒS REALIZĒJAM

Sazinieties ar mums, ja arī Jūs savā mājvietā vēlaties uzstādīt virtuves mēbeles pēc individuāla pasūtījuma. Zvaniet +371 29 444 314 vai sūtiet ziņu uz info@alberomebeles.lv.

Share:

Rakstīt | Писать
Droši jautā vai pasūti mēbeles!
Powered by