Virtuves mēbeles ar matētām fasādēm

  • SĀKUMS
  • /
  • /
  • Virtuves mēbeles ar matētām fasādēm

Virtuves mēbeles ar matētām fasādēm

FasādesPerfectSense Matt lamināts
SienaHPL panelis
VirsmaEgger lamināts
FurnitūraBlum
VietaDzīvoklis jaunajā projektā Annas Parks
DizainsEgija Mangulsone, YIT Latvija

Šo virtuves iekārtu raksturo vārds – līdzsvars. Tas ir manāms virtuves fasādēs un korpusā, gan krāsās visā mājoklī. Medainā koka tonis un tekstūra caurvij visu interjeru, bet paliek nepārspīlēts. Vien rada mājīguma, siltuma sajūtu un lielisku saskaņu ar balto un tumši pelēko toni, kas parādās, tiklīdz tiek atvērtas virtuves fasādes.

Virtuves skapīšu durtiņas izgatavotas no kvalitatīva balta un koka imitācijas EGGER PerfectSense lamināta, kas ir pārklāts ar īpašu apdares slāni (anti-fingerprint) un neļauj rēgoties pirkstu nospiedumiem. Daudzas mājsaimnieces noteikti priecātos par tādu ekstru savā virtuvē. Minimālisma noskaņu virtuves mēbelēs turpina iefrēzētie rokturi, Tip-on mehānismi un sienas skapīši ar pārkari fasādēs. Jau minētajā līdzsvarā labi iederas pelēcīgā lamināta darba virsma ar pieskaņotu HPL sienas paneli.

Virtuvē integrētais grāmatplaukts ir piemērs, kā gudri plānot un iekārtot mājokli, kad virtuves telpa ir apvienota ar viesistabu. Kad viena maza telpa pilda vairākas funkcijas, ir ļoti svarīgi izplānot mēbeļu dizainu un atrašanās vietu līdz sīkumam, lai ar laiku nepazūd brīvības un ērtības sajūta, un nepiezogas smagnējas emocijas.

Projekts realizēts sadarbībā ar YIT Latvija.

JŪS IZSAPŅOJAT – MĒS REALIZĒJAM

Sazinieties ar mums, ja arī Jūs savā jaunajā mājoklī vēlaties uzstādīt virtuves mēbeles pēc individuāla pasūtījuma. Zvaniet +371 29 444 314 vai sūtiet ziņu uz info@alberomebeles.lv.

Share:

Rakstīt | Писать
Droši jautā vai pasūti mēbeles!
Powered by