Moderna dizaina virtuve

  • SĀKUMS
  • /
  • /
  • Moderna dizaina virtuve

Moderna dizaina virtuve

FasādesKrāsots MDF
VirsmaEgger lamināts
FurnitūraBlum
VietaDzīvoklis projektā MĀRUPES NAMI

Laikā, kad pastāv tik plašas iespējas visās jomās, tai skaitā interjera dizainā, nav grūti uzkonstruēt savu ideālo virtuves iekārtu. Telpas izmēri nav galvenais, ja ir zināms aptuvenais mēbeļu stila virziens, krāsas un furnitūras vienības.

Šajā virtuves projektā balto minimālismu papildina īpaši atlasītā tonī krāsotas glancētās sienas skapīšu MDF fasādes. Grīdas skapīšu atvēršanas funkciju nodrošina baltajās MDF fasādēs iefrēzēti rokturi. Virtuves darba virsmai un sāna dekoram izvēlēts pieskaņots Egger lamināts, bet sienu starp darba virsmu un sienas skapīšiem klāj stikla panelis, kā tonis piestāv kopējam virtuves dizainam.

Skat, cik rūpīgi izvēlēta virtuves tehnika. Baltajos virtuves skapīšos ir iebūvēta balta sadzīves tehnika un virtuves virsma perfekti saplūst ar izlietni un plīts virsmu, tādā veidā vēl joprojām pieturoties minimālisma virzienam. Virtuves iekārtas skapīšos un atvilktnēs integrēta gadu gaitā pārbaudītā, kvalitatīvā Blum furnitūra.

JŪS IZSAPŅOJAT – MĒS REALIZĒJAM

Uzzīmēsim, uzražosim un uzstādīsim īpaši Tev radītas mēbeles pēc individuāla pasūtījuma – zvani +371 29 444 314 vai sūti ziņu uz info@alberomebeles.lv .

Share:

Rakstīt | Писать
Droši jautā vai pasūti mēbeles!
Powered by