Skapis ar veramām durvīm

  • SĀKUMS
  • /
  • /
  • Skapis ar veramām durvīm

Drēbju skapis ar veramām durvīm

MateriālsFrēzēts, krāsots MDF
DurvisAtvēršanas sistēma ar rokturiem
FurnitūraBLUM

Skapis ar veramām durvīm ir piemērots telpai, kurā pietiek vietas durvju atvērumam. Bieži vien cilvēki izvēlas bīdāmas durvis savam skapim, jo tā var ietaupīt vietu.

Tie klienti, kuri izvēlas veramas durvis iebūvētajam skapim, var izvēlēties no vairākiem fasāžu materiāliem – lamināts, akrils, krāsots MDF, frēzēts un krāsots MDF vai jaunākās paaudzes itāļu ražotais materiāls Fenix, kam ir izteikts matējums un citas modernas īpašības. Tāpat var eksperimentēt ar mēbeles durvju rokturu formu, krāsu, izmēru un garumu, kas parasti ir “odziņa” uz lielās skapja fasādes.

Šoreiz klients ir izvēlējies veramas durvis no krāsota MDF sev tīkamā tonī ar rāmjveida frēzējumu un melniem rokturiem – klasiski un skaisti. Skapim iekšā ir gan atvilktnes, gan plaukti, gan vieta drēbju karināšanai, viss, kas nepieciešams ērtai mantu uzglabāšanai!

 

JŪS IZSAPŅOJAT – MĒS REALIZĒJAM

Sazinieties ar mums, ja šobrīd iekārtojat savu mājokli un vēlaties uzstādīt mēbeles pēc individuāla pasūtījuma. Zvaniet +371 29 444 314 vai sūtiet ziņu uz info@alberomebeles.lv 

Share:

Rakstīt | Писать
Droši jautā vai pasūti mēbeles!
Powered by