Drēbju skapis pēc pasūtījuma

  • SĀKUMS
  • /
  • /
  • Drēbju skapis pēc pasūtījuma

Drēbju skapis pēc pasūtījuma

MateriālsLamināts PerfectSense Matt
DurvisAtvēršanas sistēma, Tip-on
Vietaprojekta Annas Parks dzīvoklis
DizainsEgija Mangulsone, YIT Latvija

Miegs un atpūta ir vitāli svarīga dzīves sastāvdaļa, ko mēs izbaudām savās guļamistabās. Tāpēc moderns guļamistabas dizains un kvalitatīvas guļamistabas mēbeles ir ne mazāk svarīgas. Lai arī viesi visbiežāk neredz guļamistabas iekārtojumu, jo tā ir privāta mājokļa zona, ir svarīgi, lai istabas interjers patīk pašiem saimniekiem. Šobrīd modernas guļamistabas mēbeles ir vienkāršas, lakoniskas, ieturētas mierīgās krāsu gammās, funkcionālas, bet noteikti ne garlaicīgas dizainā.

Šajā projektā, kur guļamistabu no viesistabas atdala vien bīdāma un transformējama ozolkoka brusu siena, dizainers ir izplānojis piemērotu istabas iekārtojumu, lai pietiktu vietas visam – gultai, drēbju skapim, naktsskapītim ar apgaismojumu. Guļamistabas mēbelēs valda gaiši pelēkais tonis, ko var droši papildināt ar spilgtākām krāsām gultas veļā un dažādos interjera elementos.

JŪS IZSAPŅOJAT – MĒS REALIZĒJAM

Sazinieties ar mums, ja šobrīd iekārtojat savu guļamistabu un vēlaties uzstādīt mēbeles pēc individuāla pasūtījuma. Zvaniet +371 29 444 314 vai sūtiet ziņu uz info@alberomebeles.lv 

Share:

Rakstīt | Писать
Droši jautā vai pasūti mēbeles!
Powered by