Virtuve iecienītā krāsā

  • SĀKUMS
  • /
  • /
  • Virtuve iecienītā krāsā

Virtuve iecienītajā krāsā

FasādesBalts lamināts
SienaHPL panelis
VirsmaEgger lamināts
FurnitūraBlum
VietaPrivātmāja Mārupē

Mēs uzskatām, ka baltas mēbeles vienmēr ir laba ideja. Šoreiz Albero Mēbeles iebūvēja virtuvi jaunā un pagaidām neapdzīvotā dvīņumājas projektā Mārupē.
Fasādes veidotas no balta lamināta, sienas skapīšos izveidotas pārkares ērtai durtiņu atvēršanai, bet citos skapīšos fasādēm ir frēzētie rokturi, kas pilda to pašu funkciju. Virtuves darba virsma veidota no EGGER lamināta dabīga Halifaksas ozola tonī, kuram ideāli piemeklēts HPL sienas panelis. EGGER darba virsmas ir pateicīgs materiāls, jo īpaši atlasīts, iederas jebkurā interjera dizaina projektā un nodrošina augstu izturību pret triecieniem, šķidrumiem un ķīmiskām vielām.
Jaunās virtuves sienas skapīšos ierīkotais LED apgaismojums šajā mājā kalpos kā vienīgais gaismas ķermenis virtuves zonā. Telpas baltās sienas un ornamentiem bagātās grīdas flīzes lieliski izceļ virtuves mēbeļu līnijas un aprises.

JŪS IZSAPŅOJAT – MĒS REALIZĒJAM

Sazinieties ar mums, ja arī Jūs savā mājvietā vēlaties uzstādīt virtuves mēbeles pēc individuāla pasūtījuma. Zvaniet +371 29 444 314 vai sūtiet ziņu uz info@alberomebeles.lv 

Share:

Rakstīt | Писать
Droši jautā vai pasūti mēbeles!
Powered by