PAKALPOJUMI

Iebūvējamie skapji

Iebūvējamais skapis ar bīdāmām durvīm vienmēr atradīs vietu Jūsu mājās. Bīdāmās durvis sniedz iespēju eksperimentēt ar to materiālu, krāsu, dekoriem, rokturiem. Ir iespēja ierīkot dažāda veida bīdāmo durvju kombinācijas, to izmērus individuāli pielāgojot klienta vajadzībām.

Iebūvējamie skapji Rīgā | Albero Mēbeles
Lasīt vairāk

Biroja mēbeles

Viena no mūsu specializācijām ir radoši dizaina risinājumi ofisa telpām un ērtas korpusu mēbeles Jūsu darba vietai. Biroja mēbeļu pamatā ir nepieciešamība apvienot modernismu, funkcionalitāti un estētisko baudu. Kā nekā bieži vien birojs ir mūsu otrās mājas.

Ofisa mēbeles pēc pasūtījuma | Albero Mēbeles
Lasīt vairāk

Masīvkoka mēbeles

Albero Mēbeles piedāvā masīvkoka produktu klāstu, sākot no vienkāršākiem interjera elementiem – plauktiem, līdz modernām mēbelēm – galdiem, letēm, masīvkoka virsmām. Visas mēbeles vai to detaļas no masīvkoka mūsu galdnieki izgatavo pēc individuāla pasūtījuma.

Izcilas masīvkoka mēbeles pēc pasūtījuma | Albero Mēbeles
Lasīt vairāk

Virtuves mēbeles

Virtuves mēbelēm ir jāiemieso saimnieku vēlmes, vajadzības & sapņus. Vai tie būs dabiski materiāli, neiedomājamas krāsas, formas un faktūras, nestandarta telpa un elpu aizraujošs dizains – mēs to paveiksim, piegādāsim Jums individuāla dizaina virtuves mēbeles!

Albero Mēbeles | Latvijā ražotas virtuves, biroja un citas mēbeles
Lasīt vairāk
Rakstīt | Писать
Droši jautā vai pasūti mēbeles!
Powered by