Biroja mēbeles

RADOŠI DIZAINA RISINĀJUMI OFISA TELPĀM

Viena no mūsu specializācijām ir radoši dizaina risinājumi ofisa telpām un kreatīvas, ērtas korpusu mēbeles Jūsu darba vietai. Biroja mēbeļu pamatā ir nepieciešamība apvienot modernismu, funkcionalitāti un estētisko baudu. Kā nekā bieži vien birojs ir mūsu otrās mājas.

Mēs ražojam, piegādājam un uzstādām mēbeles dažāda veida ofisa telpām, sākot ar atvērtā tipa darba vietām, individuāliem kabinetiem, konferenču zālēm, līdz recepcijas mēbelēm, restorānu, pašvaldību, izglītības un ārstniecības iestāžu mēbelēm. Mūsu biroja mēbeļu risinājumi veido darba telpu kā vienotu veselumu, kas uzlabo biroja iemītnieku darba spējas. Albero Mēbeles strikti pieturās pie tā, ka ofisa telpu mēbeļu projektiem jābūt inovatīviem, ergonomiskiem, ilgtspējīgiem un vizuāli piesaistošiem. Biroja mēbelēm jābūt pārliecinošai izvēlei ar domu par pienesumu ilgtermiņā.

Mūsu biroja mēbelēm ir skaists dizains un augsta kvalitāte, kas neļauj ārējiem faktoriem ātrā laikā ietekmēt mēbeles vērtību un izskatu. Albero Mēbeles uzņemas atbildību par katru posmu darba procesā – sākot ar izejmateriālu izvēli, ražošanu, turpinot ar piegādi un biroja mēbeļu uzstādīšanu saskaņā ar apstiprināto dizaina konceptu klienta norādītajā lokācijā. Ražojot biroja mēbeles, nebaidāmies apvienot masīvkoku ar citiem augstas kvalitātes materiāliem, jo, kā jau minējām, mēbelēm ir ilgtermiņa ietekme uz uzņēmuma darbu un rezultātiem.

JŪS IZSAPŅOJAT – MĒS REALIZĒJAM

Sazinieties ar mums, ja arī savā birojā vēlaties uzstādīt mēbeles pēc individuāla pasūtījuma. Zvaniet +371 29 444 314 vai sūtiet ziņu uz info@alberomebeles.lv .

Biroja galds pēc individuāla pasūtījuma
Ietilpīgi biroja plaukti | Albero Mēbeles
Rakstīt | Писать
Droši jautā vai pasūti mēbeles!
Powered by