Iebūvējamie skapji

ĒRTI UN FUNKCIONĀLI

Iebūvējamie skapji mājoklī nodrošina ērtu piekļuvi apģērbam un citām lietām, kuras ikdienā izmantojam regulāri vai retāk. Plaukti, atvilktnes, pakaramie – tam visam jābūt funkcionāli saplānotam un integrētam mēbelē, lai klientam būtu ērti organizēt savas mantas, katru dienu atrast un nokomplektēt apģērbu un apavus, un novietot vai noslēpt no ciemiņu acīm citus ikdienā nepieciešamus priekšmetus.

Albero Mēbeles speciālisti atbrauks pie Jums, uzklausīs vēlmes un vajadzības, veiks mērījumus un konsultēs par labāko iebūvējamā skapja struktūru Jūsu mājā, kā arī izstrādās projektam bezmaksas 3D skices.

Tāpat kā citām mēbelēm, arī savam iebūvējamajam skapim varat izvēlēties tīkamāko materiālu, piemērotāko toni un ērtāko furnitūru. Ticiet mums, nav lielas nozīmes Jūsu plānotā skapja izmēram, ja dizainers palīdz ar padomu. Gan lielus, gan mazus skapjus ir iespējams pārvērst ergonomiskā mantu glabātuvē.

DAŽĀDA VEIDA DURVJU KOMBINĀCIJAS

Iebūvējamais skapis ar bīdāmām durvīm vienmēr atradīs vietu Jūsu mājās – vai tas būs priekšnams, vai guļamistaba. Bīdāmās durvis sniedz iespēju eksperimentēt ar to materiālu, krāsu, dekoriem, rokturiem. Ir iespēja ierīkot dažāda veida bīdāmo durvju kombinācijas, to izmērus individuāli pielāgojot klienta vajadzībām.

Skapis ar veramām durvīm ir klasisks un funkcionāls risinājums. To var atsvaidzināt ar modernu durvju materiālu, jaunākās paaudzes furnitūru un sasaisti ar LED apgaismojuma sensoru, kas liks izgaismot skapja saturu, tiklīdz durvis tiks atvērtas.

WALK-IN iebūvējamie skapji radīs Jums mājās veikalam līdzīgu sajūtu, kad visas mantas ir lieliski pārredzamas un tā platība priecē Jums sirdi. Ierīkojot tā iekšienē spoguli, varēsiet saposties dienai vai vakaram, neizejot no tā.

Iebūvējamais skapis - garderobe | Albero Mēbeles
iebūvējamie skapji pēc pasūtījuma | Albero Mēbeles
Rakstīt | Писать
Droši jautā vai pasūti mēbeles!
Powered by