Masīvkoka mēbeles

15 GADU PIEREDZE GALDNIECĪBĀ

Ozola, oša, priedes, egles vai cita koka mēbeles un elementi mēbeļu kopumā pievieno telpai bagātīgu un izsmalcinātu, vienlaikus arī mājīgu un siltu noskaņu.

Jau 15 gadus Albero Mēbeles meistari profesionāli darbojas ar masīvkoku un rada neaizmirstamus meistardarbus, kas rotā klientu mājas. Mēbeles vai to detaļas no masīvkoka izgatavojam pēc individuāla pasūtījuma, zinot izmērus un piemeklējot atbilstošo koka nokrāsu un faktūru, lai ikviens klients saņemtu tieši to, ko ir vēlējies un izsapņojis. Albero Mēbeles piedāvā masīvkoka produktu klāstu, sākot no vienkāršākiem interjera elementiem – plauktiem, līdz modernām mēbelēm – galdiem, letēm, masīvkoka virsmām. Darbā izmantotais koks nāk no Latvijas un Skandināvu mežiem, kas ir gadiem ilgi pareizi glabāts un apstrādāts, lai jau mēbeles veidolā kalpotu vēl ilgāk. Mūsu koka mēbeļu vienības apvieno formu un funkcionalitāti, un laika gaitā noslīpētu galdnieku meistarību. Atcerieties – masīvkoka mēbeles var kalpot paaudzēm, ja tās saudzē, ciena un pienācīgi kopj.

JŪS IZSAPŅOJAT – MĒS REALIZĒJAM

Sazinieties ar mums, ja arī savā jaunajā mājvietā vēlaties uzstādīt mēbeles pēc individuāla pasūtījuma. Zvaniet +371 29 444 314 vai sūtiet ziņu uz info@alberomebeles.lv 

ozola galds ar metāla kājām | Albero Mēbeles
Recepcijas lete no masīvkoka | Albero Mēbeles
Rakstīt | Писать
Droši jautā vai pasūti mēbeles!
Powered by