Virtuves mēbeles

Virtuve ir katras mājvietas sirds, tas ir neapgāžams fakts. Virtuves mēbelēm ir jāiemieso saimnieku vēlmes, vajadzības un sapņus. Vai tie būs dabiski materiāli, neiedomājamas krāsas, formas un faktūras, nestandarta telpa un elpu aizraujošs dizains – mēs to paveiksim, piegādāsim Jums individuāla dizaina virtuves mēbeles!

IZMANTO KATRU CENTIMETRU SAVĀ VIRTUVĒ

Katram klientam pielāgotas mēbeles ļauj gudri un pareizi izmantot ikkatru atvēlētās telpas centimetru, realizēt ekskluzīvi radītu dizaina projektu, kas atbilst individuālām vēlmēm. Piedāvājam saviem klientiem neaptverami plašas materiālu un furnitūras izvēles iespējas. Mēbeļu projektus realizējam ciešā sadarbībā ar labākajiem Eiropas izejmateriālu un furnitūras sagādātājiem Latvijā. Klientiem ir pieejamas visaptverošas materiālu un krāsu kolekcijas, kā arī apjomīgs furnitūras klāsts. Esam pārliecināti par virtuves mēbeļu ražošanā izmantoto izejmateriālu kvalitāti, tādējādi arī īstenoto projektu izturību.

Albero Mēbeles virtuvēs ir jūtams māksliniecisks pieskāriens. Mūsu realizēto projektu atradīsiet gan izteikti mūsdienīgas virtuves iekārtas, gan moderna dizaina virtuves ar tradicionālām formām un detaļām un otrādi. Virsmas ir izturīgas un funkcionālas, pielāgotas klientu dzīvesveidam un ieradumiem. Viena no svarīgākajām prasībām iebūvētās virtuves mēbelēs ir funkcionalitāte. Mēs iestājamies par vieglu un ērtu dzīvošanu, tāpēc klientiem palīdzam pilnvērtīgi izmantot jaunajām mēbelēm paredzēto vietu, izvēloties pareizo furnitūru un aksesuārus.

Mēbeļu pēc pasūtījuma priekšrocība ir tā, ka tajās var iestrādāt dažādus personalizētus gaismas ķermeņus, kas radīs tieši Jums nepieciešamo apgaismojumu. Varat eksperimentēt un izvēlēties dažādu līmeņu apgaismojumu, ko var ieslēgt atsevišķi un pielāgot konkrētai situācijai.

HPL virtuves sienas panelis | Albero Mēbeles
Iebūvējamās virtuves mēbeles pēc pasūtījuma | Albero Mēbeles
Rakstīt | Писать
Droši jautā vai pasūti mēbeles!
Powered by